Historia firmy


© Kongos Sp. z o.o.

KON-GOS S.A. została założona w 1990 r. z udziałem prof. Janusza Gościńskiego, który pełnił obowiązki pierwszego Prezesa Zarządu.

Firma bardzo szybko włączyła się w nurt polskich przemian, doradzając przedsiębiorstwom państwowym w procesach: komercjalizacji, prywatyzacji i restrukturyzacji, a następnie przedsiębiorstwom prywatnym w transakcjach na rynku kapitałowym i wdrożeniu systemów zarządzania: strategicznego, operacyjnego oraz budżetowania.

W latach 2000 - 2002 zainteresowanie firmy skoncentrowało się na sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebowały wsparcia w: przemianach kapitałowych, wycenie majątku oraz transakcjach na rynku kapitałowym.

Specjalnością firmy stała się wycena wartości niematerialnych i prawnych: znaków firmowych i  towarowych, praw licencyjnych, patentów, zorganizowanego mienia, know-how oraz przedsiębiorstw.

W latach 2001 - 2002 firma przeszła proces restrukturyzacji w kierunku outsourcingu i wirtualizacji swojej działalności, dzięki czemu dzisiaj szczycimy się odpowiednią dźwignią operacyjną, nowoczesnym systemem komunikacji z klientami z wykorzystaniem internetu oraz zoptymalizowanymi kosztami stałymi.

Stworzyliśmy bardzo konkurencyjny, z punktu widzenia jakości usług i polityki cenowej, system obsługi klientów.

Zbudowaliśmy sprawny system współpracy partnerskiej oraz zarządzania złożonymi projektami doradczymi przy wykorzystaniu nowoczesnych metod komunikacji.

 

[Home] [historia] [portfel] [oferta] [kontakt] [partnerzy]

 WYCENY   
Wycena Praw specjalistyczny portal poświęcony wycenom

EDUKACJA
Akademia Pracy wiedza o pracy i działalności gospodarczej